Table './sirokko/rs_kontrola_ip' is marked as crashed and should be repairedTable './sirokko/rs_kontrola_ip' is marked as crashed and should be repaired Šátková Praha, aneb... kolik nás je???
O našem oddílu
Informace o nás Historie oddílu Družiny Činovníci Rádci Roveři Oldskauti Klub přátel Matrika Facebook
Pro členy a rodiče
Fotogalerie
Přihlášení uživatelů
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo
Proběhlé akce

Šátková Praha, aneb... kolik nás je???Kde bych začal??? Nejednoduší bude, když vám popíšu den tak jak jsem ho prožil já... Budík mi zazvonil v nelidskou pátou ranní hodinu, nevnímal jsem ho, nakonec jsem vstával ve čtvrt na šest, následoval sprint na nádraží ČD, kde jsme měli sraz v 5:40, odjeli jsme vlakem po šesté... ... po příjezdu do Prahy nás čekala prohlídka Národního muzea, hlavně expozice doby mamutů, kde jsme poprvé zažili co to znamená hledat Dina, ono totiž uhlídat človíčka, který se vám ztratí ani nevíte jak, je dost obtížné. Po prohlídce Národního muzea na nás čekalo ještě Vojenské muzeum, tak se nám moc líbilo, vojáčci, zbraně, bitvy, armádní technika ze všech možných dob, zkrátka nádhera, aspoň pro mě to byl skvělý zážitek. Ale to už byl čas vyrazit na velkou skautskou párty na Staroměstské náměstí, kde jsme strávili přibližne tři hodiny mezi skauty ze všech možných měst a kde probíhal doprovodný program na velkém pódiu a stáncích, které měli přiblížit obyvatelům Čech skauting v ostatních částech světa. Odtud jsme vyrazili na Vyšehrad, ale bohužel jsme se už nestihli podívat na hrob zakladatele skautingu u nás, tak jsme si aspoň prohlédli Vltavu. Cesta domů proběhla v klidu a na nádraží v Táboře jsme dorazili okolo 23:00.

| Autor: Vladimír Šiška | Vydáno dne 23. 04. 2007 | 846 přečtení | Počet komentářů: 10 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Pro návštěvníky
Naše klubovna Nabídka pronájmu
Aktuální informace
08.10.2020: URGENTNÍ OZNÁMENÍ

Usnesení Vlády ČR (č. 995 a 996) z dnešního (8. 10. 2020) odpoledne zakazují i naši činnost, nejméně do 25. října 2020.


08.09.2020:

Časy schůzek jsou aktualizovány.

Interní část

Vytvořil Varuz (C) 2007, s využitím phpRS