Klíč 2008

Autor: Martin Jiránek <avngrg(at)gmail.com>, Téma: Proběhlé akce, Vydáno dne: 14. 05. 2008

Přináším Vám článek o tom, jak jsem se měl a cítil na Klíči 2008.


 
 

Jenom dodám, že kompletní fotogalerie je zde a zde (panoramatické foto).

I já jsem byl na Klíči 2008, ale jako člen servistýmu. Každý servistýmák měl svoji funkci a každá funkce svůj kód. Byl jsem umístěn ve Vesnici B(Kdo jsem) a pomáhal při hře Falešné Scrabble. Na tábořišti jsem byl od 26.4. do 4.5.

Na tábořiště jsem přijel spolu s Moňou a Boulem v sobotu 26. dubna v ranních hodinách. V tento den tam byla jen část servistýmu, která pomáhala se stavbou tábořiště (odhaduji 60 lidí). Do osmi hodin jsem se rozkoukal a prohlédl tábořiště. Celý den se stavěly stany (převážně hangáry). Klíč 2008 - fotograf Rex - 5 Tak tomu bylo i druhý den, kdy jsem jel ještě do skladu civilní obrany pro další stany a materiál. Další dny se také stavělo, ale už méně, spíše se přemisťoval materiál. Ve čtvrtek jsem byl u Scrabblí (3x 1.5 hodiny) Klíč 2008 - fotograf Rex - 56 a také jsme měli pomáhat s výdejem večeří Klíč 2008 - fotograf Rex - 116 , ale nemohli jsme se dohodnout, kdo to udělá(záloha servistýmu vs Vesnice B), tak jsme si střihli, bohužel(?) prohráli a získali tedy celé 3 hodiny volna. V pátek také Scrabble. V sobotu jsme se přesunuli do ZOO a tam strávili celý den. Naštěstí jsme byli 3 na jedné aktivitě, takže jsem měl de facto půl dne volno. V sobotu se bouralo.

Můj celkový dojem je skvělý. Jsem rád, že i jsem pomohl realizovat takovouto velkou akci a stihl si i zahrát volejbal Klíč 2008 - fotograf Rex - 118 , poslechnout hudbu u pódia nebo posedět v Krčmě. Slogan "hurá, servistýmák není otrok" tedy byl pravdivý. Podmínky pro servistým byly rovněž skvělé, studenou vodu jsem ve sprše zažil jen jednou. Jídlo bylo chutné a dokonce ho bylo dost. A to jsem se ještě nezmínil o párty pro servistým, ale to je tajemství servistýmu a možná by někteří ještě záviděli....

Rex